miłość to ty

Miłość pochodzi z wewnętrznej wolności, w której nie jesteś kontrolowana przez negatywne reakcje. Prowadzi to również do większej wolności w twoim umyśle, relacjach i świecie

Nikt nie może powstrzymać cię od kochania. […] Możesz ofiarować swoje współodczuwanie i dobre życzenia, nawet jeśli nic nie możesz zrobić, aby poprawić sytuację. Twoja miłość jest wciąż szczera i nadal ma znaczenie. To, co inni robią z twoją miłością, dotyczy ich, a nie ciebie. Wszystko, co możesz zrobić, to ją zaoferować. Możesz kochać nawet wtedy, gdy wyzwalasz się z lepkich powiązań, życząc ludziom dobrze, nawet jeśli musisz się od nich oddalić.

Miłość pochodzi z wewnętrznej wolności, w której nie jesteś kontrolowana przez negatywne reakcje. Prowadzi to również do większej wolności w twoim umyśle, relacjach i świecie. Miłość jest rodzajem rozpuszczalnika, stopniowo poluzowując neurotyczne węzły w twojej głowie. W kontakcie z miłością czujesz się mniej podatna na zranienia i masz więcej miejsca na zaczerpnięcie oddechu, rozmowy i interakcję z innymi. I chodząc po świecie – czy to po ruchliwej ulicy czy po lesie – jako wróg nikogo, nie dając innym powodów do obaw, z dobrymi życzeniami i życzliwością w sercu i na twarzy, czujesz się bardziej wolna, i dziś i jutro.

Rick Hanson
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s